HID rozširuje ponuku iCLASS SE čítačiek

iCLASS SE t.png

iCLASS SE R90 s predĺženým dosahom ponúka bezpečné riešenie pre parkoviská a brány.

Autor: Štefan Lastovka
 

Užívateľ môže aktivovať ovládanie brány alebo rampy pohodlne z vnútra vozidla. Elektronika čítačky vrátane anténnej časti je navrhnutá tak aby umožňovala čítací dosah až do cca 40 cm s maximálnou bezpečnosťou smart kariet. Telo čítačky je robustné a odolné voči vplyvom počasia s jednoduchou montážou. Zabudovaná LED s vysokou intenzitou umožňuje jasnú vizuálnu odozvu aj na priamom slnku, spätnú väzbu o vykonanej akcii je možné dostať aj nastavením tónov odlišných frekvencií na indikáciu stavov.

  • Pohodlná - čítací dosah (až do 40 cm) umožňuje použiť kartu z vnútra vozidla
  • Vysoká bezpečnosť - dodatočné šifrovanie chráni identitu dát pomocou SIO modulu, zabudovaný OSDP modul umožňuje bezpečnú komunikáciu medzi čítačkou a riadiacou elektronikou
  • Multiplatformová - podporuje viacero technológií vrátane, iCLASS SE, standard iCLASS®, MIFARE®, MIFARE DESfire® EV1 a HID Mobile Access® powered by Seos®.

Tu si môžete stiahnuť brožúru v anglickom jazyku s celou rodinou čítačiek iCLASS SE ponúkaných pre náš región.

Pre tých, ktorí v minulosti inštalovali iCLASS R90 dávam do pozornosti znížený čítací dosah, nie je to katastrofa ale netreba to prehliadnuť je to len cca 5 cm ale v niektorých aplikáciách kde by išlo o výmenu starej iCLASS R90 za novú iCLASS SE R90 to treba zobrať do úvahy a odkomunikovať to s prevádzkovateľom.

Partneri

assa_abloy.png

axis.png

hid.png

securilas.png

         FBI_zeleny-p4.png