Stretnutie HID partnerov v Portugalsku

HID Partner Summit.png

HID organizovalo pravidelné pracovné stretnutie pre významných partnerov z regiónu EMEA.

Autor: Štefan Lastovka
 
Podujatie sa uskutočnilo v Cascai na portugalskom pobreží Atlantického oceánu. Na mítingu boli prezentované aj informácie, o ktoré sa môžeme s Vami podeliť.

Medzi najdôležitejšie patria plánované zmien v produktovom portfóliu, ktoré majú zabezpečiť zrýchlenie vybavovania objednávok. Do konca roku sa výrazne zníži počet produktových verzií. Táto redukcia bude vykonaná na základe analýzy predaja produktov. Cieľom je hlavne zjednodušenie a sprehľadnenie sortimentu pre zákazníkov. Dôraz je kladený na kľúčové výrobky a nové technológie, ktoré nahradzujú zastaralé. Redukcia sa hlavne dotkne výrobkov, ktoré vo veľa prípadoch ponúkali riešenia pod rôznymi obchodnými menami. Ako príklad môže poslúžiť náhrada čítačiek Integrated Ingeneering a SmartID čítačkami iCLASS SE alebo náhrada troch rôznych programátorov Prox, iCLASS alebo Mifare jediným programátorom CP1000. Bližšie informácie o zmenách žiadajte od HID partnerov.

V rámci nových produktov je kladený dôraz na podporu SEOS technológie, ktorá má na to aby sa mohla v budúcnosti stať novým bezpečnostným štandardom.

Z produktov boli detailne odprezentované riešenia pre mobilný prístup HID Mobile Access, ktorý sme Vám predstavili v predchádzajúcich článkoch.

Nová rada tlačiarní Fargo VanGo https://www.hidglobal.com/products/card-printers/fargo-secure-materials/vangoportfolio

Aplikácia pre bezpečné prihlasovanie do IT infraštruktúry - ActivID® Tap Authentication™

 

Takisto sme mali možnosť vidieť v praxi novú čítačku U90, ktorá rozširuje možnosti použitia HID produktov pre aplikácie, kde je potrebný dlhý čítací dosah. U90 používa UHF technológiu, ktorá umožňuje čítať karty až na vzdialenosť 7,5 m samozrejme s podporou SEOS. K tomuto produktu zatiaľ nie je veľa dostupných informácií, čo je vo fáze pred uvedením na trh logické.

U90.jpg

Okrem originálnych HID produktov boli prezentované aj partnerské riešenia založené na HID technológiách ako sú zámky pre skrinky, platobné automaty na kávu a výdaj jedla, biometria s implementovaným Lumidgm snímacím čipom atď. Samozrejmosťou bola podpora SEOS-u u všetkých predstavovaných produktov tretích strán.

V nesmieme zabudnúť spomenúť vynovenú web stránku, ktorá je prehľadnejšia a umožňuje rýchlejší prístup k informáciám o produktoch a riešeniach založených na technológiách od HID www.hidglobal.com

Partneri

assa_abloy.png

axis.png

hid.png

securilas.png

         FBI_zeleny-p4.png