iCLASS SE® U90™ nová UHF čítačka od HID

U90 t.png

HID Global uvádza na trh novú čítačku U90 s dosahom 3-5 m pre pohodlný vjazd na parkoviská.

Autor: Štefan Lastovka
 

Táto čítačka rozširuje portfólio čítačiek na platforme iCLASS SE®, táto UHF technológia je vysoko bezpečná a s použitím duálnych kariet iCLASS/UHF máte možnosť kombinovať na jednej karte pohodlný vjazd na parkovisko s kontrolou vstupov do budovy pri zachovaní vysokej bezpečnosti.

Čítačky iCLASS SE® U90™ s použitím UHF technológie poskytujú kryptovanie na vysokej technologickej úrovni čo ich radí medzi najbezpečnejšie čítačky na trhu. V kombinácii s HID Global SIO® UHF technológiou môže čítačka komunikovať bezpečne až do vzdialenosti 5 metrov.

HID Global unikátne UHF zahŕňa Secure Identity Object (SIO), ktoré umožňuje bezpečné ukladanie informáci e o identite na kartu. Táto dodatočná bezpečnostná vrstva zabezpečuje kryptovanú komunikáciu medzi kartou a čítačkou. Čítačka má tiež integrovaný OSDP modul, ktorý umožňuje bezpečnú komunikáciu medzi čítačkou a riadiacou elektronikou pre bezpečnú end-to-end komunikáciu.

Pre pohodlný vjazd je možné dokúpiť držiak na kartu s prísavkami, do ktorého si môžete kartu vložiť, aby ste nemuseli strácať čas s vyťahovaním karty pri rampe. V prípade kombinovanej karty, ktorá slúži aj na vstup do budovy je možné kartu jednoducho vybrať z držiaku.

Čítačky sú dostupné cez Platinových a Zlatých partnerov HID.

Partneri

assa_abloy.png

axis.png

hid.png

securilas.png

         FBI_zeleny-p4.png