Systém pre identifikáciu vozidiel od Axis a Nedap

nedap axis.png

Integrované riešenie založené na riadiacich jednotkách pre systém kontroly vstupov od Axis s čítačkami od Nedap.

Autor: Štefan Lastovka
 

Nedap Identification Systems a Axis Communications predstavujú integrované riešenie založené na riadiacich jednotkách pre systém kontroly vstupov od Axis na výstave Intersec v Dubaji. Kompletné a samostatné riešenie využíva transparentnosť a flexibilitu produktov od Axis založených na štandardoch IP s cieľom ponúknuť škálovateľné a zároveň jednoducho inštalovateľné riešenie kombinujúce identifikáciu na dlhé vzdialenosti s výkonným zariadením pre kontrolu fyzického vstupu.

Kombináciou čítačiek s dlhým dosahom od Nedap s produktami pre riadenie kontroly vstupu od Axis budú klienti profitovať z otvorenej platformy a flexibilnej IP alternatívy pre zlepšenie výkonu ich bezpečnostných riešení. Produkty od Axis určené pre systémy kontroly vstupov pokrývajú širokú škálu aplikácií od identifikácie a jednoduchého systému až po výkonný manažment kontroly vstupu.

Transit Ultimate od Nedap je robustná čítačka s dlhým dosahom, ktorá používa polo-aktívnu RFID technológiu umožňujúcu automatickú identifikáciu vozidiel a vodičov na vzdialenosť do 10 metrov. Táto high-end čítačka je teraz k dispozícii ako samostatné riešenie využívajúce výhody otvorenej architektúry IP dverového kontroléru A1001 od Axis s integrovaným softvérom na správou kontroly vstupov. Čítačky Upass od Nedap s dlhým dosahom ponúkajú identifikáciu vozidiel na dlhú vzdialenosť s využitím najnovších UHF technológií. Čítačky Upass ako samostatné riešenie prídu na trh v priebehu tohto roku.


„Nedap ponúka veľmi efektívnu technológiu na posilnenie výhod fyzickej bezpečnosti našich produktov pre systém kontroly vstupov s cieľom zabezpečiť vyššiu bezpečnosť. Kombináciou znalostí a produktov oboch našich, môžeme ponúknuť riešenie, ktoré nielen zvýši bezpečnosť zákazníkov, ale poskytuje efektívny spôsob, ako škálovať ako riešiť ich budúce požiadavky" povedala Stephanie Hensler, Director Business Development, Access Control v spoločnosti Axis Communications.

"V dôsledku našej spolupráci s Axis, sme schopní poskytnúť nášmu predajnému kanálu najmodernejšie samostatné riešenie riadiace fyzický prístup, ktorý využíva plný potenciál našich high-end identifikačných čítačiek s dlhým dosahom" hovorí Wouter VanSteenkiste, Senior Channel Development Manager v spoločnosti Nedap Identification Systems.

Partneri

assa_abloy.png

axis.png

hid.png

securilas.png

         FBI_zeleny-p4.png