D-Link a ASSA ABLOY oznamujú partnerstvo

D-Link Assa Abloy.png pri zavádzaní chytrých zámkov v domoch po celej Európe

Zdroj: TaktiQ Communication s.r.o. Juraj Redeky
 

MOBILE WORLD CONGRESS, BARCELONA - 24. február 2016 - D-Link oznámil partnerstvo s firmou ASSA ABLOY, svetovým lídrom v oblasti riešení na otváranie dverí. Táto spolupráca umožní ponúkať zákazníkom chytré dverné zámky ako súčasť integrovaného systému automatizovanej domácnosti. Chytré zámky ASSA ABLOY sú digitálne bezkľúčne riešenia, ktoré umožňujú diaľkové zaistenie prístupu do domu a zvyšujú pocit bezpečia používateľov.

Zavádzanie novinky začne vo Veľkej Británii a bude zahŕňať dve chytré zámky od Yale - značky skupiny ASSA ABLOY, ktoré budú integrované s technológiou chytrej domácnosti od D-Link.

Spolupráca medzi D-Link a Yale dáva teraz spotrebiteľom v Európe možnosť zamykať a odomykať dom bez použitia mechanického kľúča. Chytré zámky sú bezpečné a ľahko použiteľné. Vďaka nim budú mať majitelia domu úplnú kontrolu na tým, kto a kedy môže vstúpiť do ich domu s použitím kontrolných metód, zahrňujúcich PIN kód, diaľkový ovládač, smartphone a biometrické údaje.

Chytré zámky Yale s technológiou D-Link budú uvedené na trh v niekoľkých ďalších krajinách počas roka 2016.

Omer Sagi, riaditeľ oddelenia Business Development Smart Residential Locks v ASSA ABLOY EMEA, povedal: „Ekosystém chytrej domácnosti sa doteraz zameriaval na to, ako môže zmeniť naše životy a návyky vnútri našich domov. Dvere sú však vstupným bodom do chytrého domu a zaslúžia si preto svoje vlastné bezpečné digitálne riešenie. Chytrý dom začína, a to doslova, chytrými vstupnými dverami. Dúfame, že naše zámky a partnerstvo s D-Link zmenia spôsob, akým ľudia riešia túto stránku zabezpečenia domácnosti a prispeje tiež k uľahčeniu ich života."

Kevin Wen, prezident D-Link Europe, dodáva: „Technológia Smart Home sa neustále rozvíja a preniká do ďalších súčastí domu. D-Link víta spoluprácu s ASSA ABLOY na podpore technológie pre chytré, bezpečné a flexibilné riešenie dverových zámkov, ktoré umožní zabezpečiť domácnosti a firmy po celej Európe."

O spoločnosti D-Link

D-Link je jedným z popredných svetových výrobcov sieťovej infraštruktúry, ktorý už 30 rokov dodáva inovatívne, vysoko výkonné a intuitívne ovládateľné produkty pre firmy a domácnosti. D-Link navrhuje, vyvíja a vyrába oceňované sieťové a bezdrôtové zariadenia, úložiská dát a zabezpečovacie riešenia pre IP dohľad. Rad mydlink™ Home obsahuje technológiu pre automatizovanú domácnosť, ktorá umožňuje majiteľom nehnuteľností monitorovať, automatizovať a ovládať domácnosť kedykoľvek a kdekoľvek aj pomocou smartfónu alebo tabletu. D-Link ponúka svoje rozsiahle produktové portfólio organizáciám a spotrebiteľom prostredníctvom svojej globálnej siete obchodných partnerov a poskytovateľov služieb. D-Link si uvedomuje význam sprístupňovania, správy, zabezpečenia a zdieľania dát a digitálneho obsahu. Je priekopníkom mnohých IP technológií pre plne integrované prostredie digitálnych domácností a počítačových sietí.

Pre viac informácií o spoločnosti D-Link navštívte www.dlink.cz alebo www.facebook.com/dlinkcz.

V prípade záujmu o ďalšie informácie kontaktujte:

D-Link s.r.o.

Na Strži 1702/65

140 62 Praha 4

Telefón: +420 224 247 500

E-mail: info@dlink.cz

http://www.dlink.cz/


E-mail: juraj.redeky@taktiq.com

Kontakt ASSA ABLOY:
Thomas Schulz
EMEA Marketing and Communications Manager
Digital Access Solutions
Telefón: +49 30 81062970
E-mail: thomas.schulz@assaabloy.com
www.assaabloy.com

Partneri

assa_abloy.png

axis.png

hid.png

securilas.png

         FBI_zeleny-p4.png