Nová aliancia Bosch - Sony

Sony Bosch.png Bosch Security Systems a Sony podpísali zmluvu na vytvorení obchodného partnerstva

Autor: Štefan Lastovka
 

Bosch Security Systems a Sony podpísali zmluvu na vytvorení obchodného partnerstva a spolupráce pri vývoji inovatívnych produktov a riešení v oblasti video bezpečnostných aplikácií. Obe spoločnosti spoja svoje technologické vedomosti aby priniesli nové štandardy vo vysokom rozlíšení pri nízkej hladine osvetlenia pre snímanie obrazu. Ako súčasť dohodnutého partnerstva sa budú využívať predajné a marketingové organizácie Bosch Security Systems pre Sony`s Video Security zákazníkov na všetkých trhoch okrem Japonska. Partnerstvo podlieha schváleniu zo strany protimonopolných úradov.

V rámci partnerstva, Sony prinesie svoje vedúce odborné znalosti v oblasti kvalitu obrazu a výkonu, zatiaľ čo Bosch poskytne rozsiahlu sadu robustných nástrojov na analýzu obrazu na interpretáciu dát, rovnako ako inovatívne technológie k dosiahnutiu vysoko efektívnej prenosovej rýchlosti a minimálnych požiadaviek na kapacitu úložiska. "Toto partnerstvo prinesie prevrat vo video bezpečnostnom priemysle, pretože v sebe spája jedinečné technické znalosti a silné stránky oboch popredných spoločností z tejto oblasti. Zákazníci tak v budúcnosti môžu prosperovať z vynikajúcej kvality obrazu Sony, rovnako ako jej 4K riešenie v kombinácii s nízkym dátovým tokom a analýzu obrazu od Bosch, "hovorí Toru Katsumoto - Deputy President of Imaging Products and Solutions, Sector President of Professional Products Group, Sony Corporation. "Toto jedinečné partnerstvo podporuje tiež víziu Bosch týkajúcu sa internetu vecí. Video bezpečnostné kamery a špeciálne údaje, ktoré zbierajú hrajú dôležitú úlohu v ďalšom vývoji internetu vecí. Tieto videokamery by sa dali nazvať ako "oči na internete vecí", "povedal Gert van Iperen, prezident spoločnosti Bosch Security Systems.

Zákazníci Sony Professional Video Security budú podporovaní špecializovaným predajným a marketingovým tímom v rámci organizácie Bosch Security Systems, ktoré ponúkajú zákaznícku podporu, popredajný servis a školenia v rôznych jazykoch vo viac ako 50 krajinách po celom svete. Tento tím bude tvorený z ex tímu Sony, lebo títo ľudia majú dlhodobé skúsenosti s produktami značky Sony. Sony bude aj naďalej vyvíjať a vyrábať svoje videá bezpečnostné produkty pod svojou značkou. Pre existujúcich partnerov Sony táto zmena nebude mať žiadne následky. Existujúce kontrakty sa len administratívne presunú pod Bosch Security Systems.

Partneri

assa_abloy.png

axis.png

hid.png

securilas.png

         FBI_zeleny-p4.png