Nové kamery od Canon

Canon vbs30ve - t.jpg Axis oznamuje dostupnosť nových sieťových kamier Canon

Zdroj: Juraj Redeky, Senior Consultant, TAKTIQ COMMUNICATIONS s.r.o.
 

Spoločnosť Axis dnes svojim zákazníkom v regiónoch EMEA a Severnej Amerike predstavila sedem nových modelov radu sieťových kamier Canon ako súčasť nedávno oznámenej rámcovej zmluvy o marketingu a predaji, ktorú uzavreli spoločnosti Axis Communications a Canon.

Spoločnosť Axis Communications prevzala zodpovednosť za marketing a predaj kompletného portfólia sieťových video produktov značky Canon od 1. septembra v regiónoch EMEA a od 1. októbra v Severnej Amerike. Na základe tejto novej rámcovej zmluvy dnes spoločnosť Axis rozširuje svoje portfólio bezpečnostných riešení, ktoré predstavujú špičku vo svojom odbore, a predstavuje sedem nových IP kamier Canon. Medzi ne patria napríklad modely VB-S30VE, kompaktná vonkajšia mini kopulovitá kamera s otáčaním/náklonom/priblížením obrazu (PTZ - pan/tilt/zoom), a VB-H761LVE, čo je vonkajšia pevná kamera s 20× priblížením a IR prísvitom. Väčšina nových modelov je navrhnutá pre vonkajší dohľad a všetky ponúkajú obraz s vysokým rozlíšením HDTV 1080p pri plnej snímkovej frekvencii.

Nové modely sú:
  • VB-H761LVE - vonkajšia pevná kamera odolná proti vandalizmu pre náročné okolité podmienky, ponúka 20-násobné priblíženie a vstavané infračervené (IR) prisvietenie. Je skvelou voľbou pre priemyselné aplikácie, kritickej infraštruktúry a komerčné budovy, kde je nutné z väčšej vzdialenosti približovať záber na objekty a aktuálne dianie.
  • VB-H760VE - vonkajšia pevná kamera odolná proti vandalizmu pre náročné okolité podmienky, ponúka objektív s 20x priblížením. Vhodná je pre oblasti vzdelávania, priemyslu a zariadenia v rámci kritickej infraštruktúry.
  • VB-H751LE - vonkajšia pevná kamera s 2,4-násobným priblížením a vstavaným infračerveným prísvitom. Je určená pre sledovanie komerčných budov, skladov a kritickej infraštruktúry a to aj v úplnej tme.
  • VB-H651VE - vonkajšia pevná kopulovitá kamera odolná proti vandalizmu pre náročné okolité podmienky, ponúka otáčanie/nakláňanie/rolovanie/priblíženie obrazu (PTRZ - pan/tilt/roll/zoom) a ultra širokouhlý objektív. Je určená na vonkajší monitoring predajných priestorov, komerčných budov a bánk.
  • VB-S30VE - vonkajšia kompaktná mini PTZ kamera odolná proti vandalizmu so vstavaným mikrofónom a PTZ funkciami, vrátane 3,5-násobného priblíženia. Ideálna voľba pre diskrétne sledovanie napríklad vzdelávacích a skladových priestorov a tam, kde je požiadavka na zmenu zorného uhla a priblíženie záberu na aktuálne dianie.
  • VB-S800VE - vonkajšia kompaktná pevná kopulovitá kamera odolná proti vandalizmu so vstavaným mikrofónom. Vhodná pre diskrétny dohľad v predajných priestoroch, bankách a vzdelávacích inštitúciách.
  • VB-S910F - kompaktná pevná kamera na vnútorné inštalácie s 3,5-násobným priblížením a vstavaným mikrofónom. Je určená na diskrétne monitorovanie vnútorných priestorov napríklad v predajniach, vzdelávacích inštitúciách alebo bankách.

Nové kamery by podľa plánu mali byť k dispozícii prostredníctvom distribučných kanálov spoločnosti Axis v 1. štvrťroku 2017 v regiónoch EMEA a Severnej Amerike. Na japonských trhoch a v ostatných regiónoch Ázie a Tichomoria budú produkty spoločnosti Canon k dispozícii prostredníctvom existujúcich distribučných kanálov spoločnosti Canon.

Podrobnejšie informácie sú pre vás k dispozícii na adrese:

http://www.axis.com/products-and-solutions/canon-network-cameras

Ďalšie informácie o spoločnosti Axis Communications vám radi poskytnú:

Marek Pavlica, Regional Communications Specialist, Russia, CIS & Eastern Europe, Axis Communications

Telefón: +420 734 319 237, E-mail:marek.pavlica@axis.com

Juraj Redeky, Senior Consultant, TAKTIQ COMMUNICATIONS s.r.o.

Telefón: +421 911 478 280, E-mail: juraj.redeky@taktiq.com

O spoločnosti Axis Communications

Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich aj na nových trhoch prelomové sieťové produkty a aj svoje znalosti.

Axis má vyše 2.500 vlastných zamestnancov vo viac ako 50 krajinách na celom svete a spolupracuje s globálnou sieťou viac ako 80.000 partnerov. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Je zalistovaná na burze NASDAQ Štokholm pod značkou AXIS. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

Partneri

assa_abloy.png

axis.png

hid.png

securilas.png

         FBI_zeleny-p4.png