Sony G6+ kamery

sony G6+ -t.png SONY oznámila vydanie 8 nových Full-HD video bezpečnostných kamier 

Autor: Štefan Lastovka
 

Tieto kamery predstavujú rozšírenie poslednej šiestej generácie sieťových kamier.

Tieto kamery sú upravené kamery z výberu G6 označované ako G6+ generácia. Táto medzi generácia je odpoveďou na rastúci dopyt po väčšej čistote obrazu pri nízkych svetelných podmienkach.

Nová G6+ generácia zahŕňa tieto modely:
• V-Series SNC-VB640, SNC-VB642D, SNC-VM641, SNC-VM642R
• E-Series SNC-EB640, SNC-EB642R, SNC-EM641, SNC-EM642R

Vylepšená citlivosť obrazu

Použitie pokročilých zobrazovacích technológií, v kamerách Sony G6+ ponúka pre profesionálne bezpečnostné riešenia jasné detaily a väčšiu viditeľnosť s vynikajúcou citlivosťou pri zhoršených svetelných podmienkach, čo je ideálne pre širokú škálu náročných aplikácií, vrátane mestských kamerových systémov, aplikácií v doprave ako aj aplikácií v maloobchode.

V kamerách G6+ sú obsiahnuté skúsenosti z kľúčových technológií s kombináciou vysoko výkonných obrazových snímačov a procesorov doplnených kvalitnými objektívmi pre dosiahnutie kvalitného obrazu v náročných podmienkach. Z tohto dôvodu môžu kamery G6+ snímať obraz mimo dosahu bežných bezpečnostných kamier, ktoré poskytujú pre profesionálne riešenia lepšiu viditeľnosť s väčšími detailmi.

Bez šumu a duchov

Dosiahnutie takejto vylepšenej citlivosť je možné použitím kombinácie snímaču Sony Exmor-R CMOS a vynikajúcej dynamickej redukcie šumu (XDNR). Tieto technológie ponúkajú optimálnu čistotu bez šumu a duchov, čo umožňuje novým kamerám snímanie obrazu až do minimálneho osvetlenia 0,006 lux (30IRE), 0,01 (50 IRE) 3. Vďaka vysokej citlivosti je integrita farieb obrazu zachovaná aj v zle osvetlených podmienkach, čo umožňuje operátorom ľahkú identifikáciu. Táto schopnosť v slabom osvetlení je obzvlášť neoceniteľná pri aplikáciách, ako sú mestské kamerové systémy s monitorovaním v noci, čo je stále bežnejšie v tejto rýchlo sa rozvíjajúcej sa oblasti bezpečnostného priemyslu.

Vysoko kvalitné infračervené snímky

V bezpečnostných aplikáciách je s kamerami G6+ teraz možné zachytiť objekty v tme na vzdialenosť až 100 metrov s kamerami V-série a až 60m s kamerami E-série. Tento rozšírený rozsah je dosiahnuť možné vďaka snímaču Exmor-R. Spolu s výkonným integrovaným infračerveným prisvetlením sú kamery schopné zachytiť vysoko kvalitné infračervené snímky bez preexponovanie. Táto vlastnosť kamier G6+ umožňuje vykonať správne rozhodnutie v krízových situáciách oveľa rýchlejšie.

Záložné funkcie ukladania dát

V reakcii na rastúce požiadavky zákazníka pre nahrávanie karty SD a 2-way audio, Sony zaručuje, že nová séria E má oproti predchádzajúcim generáciám vylepšenú sadu funkcií. SD karta je formou back-up variantu v prípade výpadku siete, keď kamera stratí spojenie so záznamových serverom. To umožňuje pokračovať v nahrávaní pri po obnovení sieťového spojenia bez výpadku záznamu.

Diaľkové intercom a zvukový záznam

Nová séria E kamier G6+ teraz podporuje obojsmerné audio, ktoré poskytujú užívateľom funkciu vzdialeného interkomu s možnosťou audio nahrávania v cenovo prijateľnej úrovni všade tam, kde je to potrebné.

Nové kamery generácie G6+ sa očakávajú v 2Q 2017.

Partneri

assa_abloy.png

axis.png

hid.png

securilas.png

         FBI_zeleny-p4.png