Zámok, ktorý vám dá vždy druhú šancu

FAB vložka 2v1 - t.png Jednoduchá zmena stavítok vložky, ktorú dokáže urobiť aj dieťa.

Zdroj: Monika Klemšová; Parliamo, s. r. o.
 

Je niekoľko možností, ktorými človek môže vyriešiť svoju situáciu v prípade, keď stratí kľúče od domu či od bytu. Môže rozvŕtať celé dvere a vymeniť cylindrickú vložku, môže si jednoducho len nechať urobiť ďalšie nové kľúče a riskovať, alebo si môže preprogramovať svoj zámok tým, že do neho zasunie iný kľúč a bude mať po starostiach.

Tzv. ʺzámky 2 v 1" predáva spoločnosť ASSA ABLOY pod známou značkou FAB. Princíp je pritom úplne jednoduchý. Pri zakúpení vložky dostanete do ruky dve sady kľúčov. Dvere otvárate s tou prvou sadou a hneď ako sa vyskytne nejaká nepríjemnosť, jednoducho do zámku zasuniete kľúč z druhej sady a zmeníte tak konfiguráciu jeho stavítok. Od tejto chvíle sa dá zámok otvoriť už len kľúčom z druhej sady. So zámkom 2 v 1 tak odpadajú akékoľvek starosti so zháňaním zámočníka, výmenou vložiek a prerábaním kľúčov.

Vložky 2 v 1 spĺňajú požiadavky poisťovní na najvyššiu, štvrtú bezpečnostnú triedu a sú tak vhodné aj do vchodových dvier domov či bytov. Súčasťou balenia je aj bezpečnostná karta, ktorá zabraňuje neoprávnenému kopírovaniu kľúčov.

Cena: od 70,18 eur

www.fabsk.sk

 

Partneri

assa_abloy.png

axis.png

hid.png

securilas.png

         FBI_zeleny-p4.png