Nové kamery série P13 od Axis

Axis P1368e - t.png 4K a 5 megapixelov za všetkých svetelných podmienok

Zdroj: Juraj Redeky TAKTIQ COMMUNICATIONS s.r.o.
 

 

Sieťové kamery pre použitie v interiéri AXIS P1367 a v exteriéri AXIS P1367-E a AXIS P1368-E sú prírastkom do vysoko rešpektovaného radu kamier AXIS P13 s pevnými telami, ktoré sú ideálne pre mestský dohľad, verejnú dopravu a predajné priestory. Kamery majú vylepšenú svetelnú citlivosť, vyššiu kvalitu obrazu a vyššiu snímkovú frekvenciu a môžu tak poskytovať video s rozlíšením až 4K na rozľahlých otvorených plochách s náročnými svetelnými podmienkami, ako sú príjazdové haly železničných staníc, mestské plochy s veľkým množstvom osôb alebo parkovacie priestory.

Model AXIS P1367/-E podporuje objektívy s päticami CD a i-CS, zatiaľ čo kamera AXIS P1368-E s rozlíšením 4K sa dodáva štandardne s objektívmi i-CS. Modely AXIS P1367-E a AXIS P1368-E sú priamo určené pre vonkajšie použitie. Vybavené sú inovatívnou mechanickou základňou, ktorá umožňuje ľahší prístup ku konektorom a kabeláži a poskytuje viac miesta pre voliteľné objektívy. Koľajničky vstavané do kamier zvyšujú flexibilitu nasadenia, pretože umožňujú inštalovať objektívy s väčším priblížením, ktoré ponúkajú jemnejšie detaily, pokiaľ sú potrebné.

AXIS P1368-e interior_ small.jpg

„Kamery AXIS P1367-E a AXIS P1368-E sú navrhnuté s ohľadom na skvelú flexibilitu a jednoduchosť inštalácie," povedal Andres Vigren, globálny produktový manažér divízie kamier s pevným telom v spoločnosti Axis Communications.

  „ Odľahčené modely AXIS P1367-E a AXIS P1368-E sú príkladom skutočných exteriérových kamier," vysvetľuje Andres Vigren, globálny produktový manažér divízie kamier s pevným telom v spoločnosti Axis Communications. „Nejde len o to, že by sa kamera dala do nejakého puzdra. Prvýkrát sme od samého začiatku vytvorili koncept kamier pre vonkajšie použitie s päticou CS, vďaka čomu vznikol vysoko flexibilný systém kamier, ktoré môžu používať objektívy s veľkým priblížením alebo dokonca tzv. 'Axis Corridor Format', čiže snímanie na výšku vhodné napríklad pre chodby, keď zákazníci chcú mať zvislý obraz a neprichádzať o cennú zobrazovaciu plochu na monitore a šírku prenosového pásma."

Nové prírastky do radu AXIS P13 budú k dispozícii prostredníctvom predajných kanálov spoločnosti Axis v 2. štvrťroku 2017.

Partneri

assa_abloy.png

axis.png

hid.png

securilas.png

         FBI_zeleny-p4.png