Mechanická bezpečnosť

Softvér pre správu kľúčov

Na trhu sú desiatky softvérov, ktoré pomáhajú efektívnej správe kľúčov. Ceny týchto softvérov závisia od množstva funkcií resp. naviazanosti na dodávateľov hardvéru, ktorí čiastočne dotujú takéto aplikácie podporujúce predaj ich produktov. Cenové relácie sú v stovkách až tisícoch EUR v závislosti od počtu dverí, držiteľov kľúčov, klientov atď.

Kľúčové depozity pre núdzové a servisné aplikácie

Pre prístup k núdzovým a servisným kľúčom je vhodné použiť úschovný box, ktorý je schopný poslať informáciu do nadradeného systému o vybraní kľúča. V aplikáciách sa bežne používajú zariadenia bez spätnej kontroly ale z hľadiska bezpečnosti to nie je najlepšie riešenie.

Mechanické úložiská kľúčov

Hľadáte mechanický finančne nenáročný systém, ktorý zabezpečí informáciu o tom kto má kľúč aktuálne vybraný alebo či bol kľúč použitý?

 

Manažment kľúčov

Manažment kľúčov je organizovaný bezpečnostný systém správy kľúčov v rámci budovy alebo súboru objektov organizácie - firmy, ktorý by mal byť vybudovaný v nadväznosti na ďalšie bezpečnostné systémy aby tvorili jeden systémový celok.

Manažment vstupu do priestorov - úvod do problematiky

   Viete, že v Európe a Severnej Amerike je len v priemere 10% dverí pripojených do systémov na kontrolu vstupov? Ako najjednoduchšie spravovať zvyšných 90% dverí?

Ideme kupovať trezor

Aby ste si zaobstarali správny trezor a vyhli sa nepríjemnostiam prinášame v tomto článku zopár informácií a odporúčaní.

   
 

Partneri

assa_abloy.png

axis.png

hid.png

securilas.png

         FBI_zeleny-p4.png