Systémy kontroly vstupov

HID Twist and Go

HID Global®, svetový líder v bezpečných riešeniach identity uvádza na trh svoje nové mobilné riešenie HID Mobile Access® solution, ktoré poskytuje bezpečnejšiu a pohodlnejšiu možnosť otvárania dverí a brán s jednoduchým procesom riadenia s využitím mobilu ako virtuálnej karty.

Popularita technológií na autentizáciu používaných v bezpečnostných systémoch

V článku Bezpečnosť technológií bezkontaktných kariet som popisoval aspekty bezpečnosti kariet používaných v systémoch na kontrolu vstupov. Teraz sa na to pozrieme z pohľadu popularity ich používania.

OSDP - nový bezpezpečný komunikačný štandard v SKV

Veľa klientov sa dá presvedčiť, že majú bezpečný systém ak majú takzvanú bezpečnú kartu t.j. bezpečnú komunikáciu medzi kartou a čítačkou - omyl.

 

Trendy v bezpečnostných systémoch na kontrolu vstupov

Bezpečnostný priemysel sa rýchlo presúva od statických, proprietárne riadených prístupových architektúr k viac bezpečným, otvoreným a prispôsobivým riešeniam

Verifikácia vodičov a vozidiel čítačkami v poloautomatickom a automatickom režime

  V záverečnom príspevku na tému zaoberajúcou sa technológiami používaných na iniciovanie otvorenia brány/rampy predstavím aj riešenia využívajúce čítačky s dosahom do 10 metrov.

Ovládanie rampy/brány kamerou snímaním EČV

Popis ANPR a jeho využitie v praxi s poukázaním na možné problémy pri nasadení v našich podmienkach.

 

Ovládanie brány/rampy diaľkovým ovládačom a telefónom

Stručné info o ovládaní brán resp. rámp diaľkovým ovládačom alebo telefónom vhodnosť a nevhodnosť ich použitia vzhľadom na typ aplikácie.

Aké ovládanie pre rampy-brány je najvhodnejšie?

Ak ste sa zaoberali akým spôsobom najjednoduchšie ovládať zábranu pre vjazd vozidiel do Vašich priestorov videli ste veľa možností. Aká je pre tá najvhodnejšia?

Bezpečnosť technológií bezkontaktných kariet

Ako si správne vybrať technológiu pre čítačky a karty v rámci systému kontroly vstupov.V prvom rade si treba zodpovedať nasledovné otázky:

   
 

Partneri

assa_abloy.png

axis.png

hid.png

securilas.png

         FBI_zeleny-p4.png